Makina Halıları m² 7,99 TL'ye Yıkıyoruz!
Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası
Makina Halıları m² 7,99 TL'ye Yıkıyoruz!

Hakkımızda

Bursa'da son 3 yıldır halı yıkama sektöründe çok hızlı bir artış görülmektedir. Buna paralel olarak da bilinçsiz halı yıkamada artmaktadır. örneğin : oto yıkamacılarda halıların yıkandığını, yıkanan halıların sıkma makinası kullanmadan çıkma tekerlerin üstünde, güneşin altında toz, duman altında halıların kurutulduğunu, dere kenarlarında halıların yıkandığını biliyormuydunuz? Bunlar bu sektördeki olumsuzluklardan bazılarıdır. Lütfen değerli Bursalılar, halıların nasıl yıkandığını basite almayalım. Çünkü çocuklarımızı ve kendimizin sağlığıyla oynamayalım. En önemli varlığımız sağlıktır. 3-5 kuruş ucuza halı yıkatıcam derken sağlığımızdan olmayalım. maalesef insanlarımız maddiyat uğruna bir başkasının sağlığını bozacak kadar acımasız olmuşlar.
 
Bursa HASIR Halı Yıkama VE KOLTUK TEMIZLEME FAB., profesyonel anlamda ve hijyenik koşullara uyarak halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, halıfleks yıkama, store perde yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız personeli halı yıkama konularında eğitim almış uzman kişilerdir. Fabrikamız da halı yıkama için tasarlanmış halı yıkama makinaları bulunmaktadır. 2009 yılından günümüze kadar geçen süreçte her zaman öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Aldığımız tüm işlerde etkili temizliğin yanı sıra sağlıklı hijyenik alanlar oluşturmayı hedeflemiş ve bu hedefi yakalamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
 
Tamamen hijyenik koşullarda, etkili doğal temizlik ürünlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en değerli referansımızdır.