Makina Halıları m² 7,99 TL'ye Yıkıyoruz!
Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası
Makina Halıları m² 7,99 TL'ye Yıkıyoruz!

BURSA KOLTUK YIKAMA

Anasayfa    ›   Hizmetler
BURSA KOLTUK YIKAMA
Hasır Halı ve Koltuk Yıkama olarak, sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Firmamız halı yıkama ve kurutma, koltuk yıkama ve temizleme konusunda lider konumdadır. Bir çok ev ve işyerine yerinde koltuk yıkama hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.
 
Kendini bu alanda ispat etmiş ekibimiz, koltuklarınızı büyük bir titizlikle temizlemektedir. Kanepeleriniz üzerinde zamanla oluşan leke ve bunun gibi olumsuz şeyleri giderebilmek için ekibimiz tüm olanaklarını kullanmaktadır. Kullandığımız özel kimyasallar ve modern koltuk yıkama makinaları sayesinde koltuğunuza zarar vermeden kir ve inatçı lekeleri sorunsuzca temizliyoruz. Geriye sadece ilk günkü gibi duran koltuklarınız ve temizliğin odaya bıraktığı müthiş koku kalacak.
 
Uzmanlar uyarıyor; bir çok bakteri ve zararlı mikrop koltuğunuzun üzerine yaşamaktadır. Bu mikroplar çocuklarınıza ve sevdiklerinize zarar verebilir. Bu tarz şeylere maruz kalmamak için koltuklarınızı sık sık temizletmelisiniz. Şüphesiz dışarıda satılan temizleme ürünleri ve makinalar bizim kadar iyi temizlik sağlayamaz. Çünkü kullandığımız ekipmanlar ve elemanlarımız bu işte uzman seviyededir. Ekibimiz her türlü koltuk kumaşına aşinadır ve bu kumaşlara nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilmektedir.
 
Bursa'nın her bölgesine servis hizmeti vermekteyiz. Bize site üzerinde bulunan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
 
 

Etiketler:
bursa koltuk yıkama, koltuk yıkama bursa, hasır koltuk yıkama, koltuk yıkama şirketleri, nilüfer koltuk yıkama, osmangazi koltuk yıkama, yıldırım koltuk yıkama, bursada koltuk yıkama


Diğer İçerikler